Ligue 1 LİGİ

Saat: 22:45

Stad: Saint Symphorien Stadium

MAÇ ANALİZİ

Ev sahibi takımın zaman içerisinde Fransa’da adından sıkça söz ettirmeye başlayacağı kadro oluşturacağı açıklanmıştır. Bu açıklamanın ardından da istenen sonuçlara ulaşılamamış ve takımın küme düşme hattında bulunulmasına neden olacak durumlar görülmüştür. Metz – Marseille iddaa oranları incelendiğinde takımların içerisinde bulundukları durumlar veya ligdeki sıralamalarının öneminden bahsedilmiyor. Aksine, takımların stratejilerinden ve oyun taktiklerinden oluşan eski sonuçlardan yararlanılarak oranlar oluşturuluyor. Karşılaşmada oluşabilecek durumların tamamı oranları etkiliyor. Marseille’nin kazanması halinde puanını 36’ya taşıyarak ilk 4 takımın bir sıra gerisinde olma ihtimali bulunuyor. Metz’in kazanması halinde ise 19. Sıradan büyük bir sıçrama yaşayarak 13. Sıraya kadar yükselmesi mümkündür.

Karşılaşmada Beraberlik De Görülebilir

Maç her ne kadar Marseille tarafından garanti olarak görülüyor olsa da, son zamanlarda ligin orta sıralarında yaşanan durum gibi bir sonuca ulaşılabilir. Metz’in ev sahibi olması ve çıkış yakalama isteği nedeniyle galibiyet alabilmesi, en azından da beraberliğe razı olabilmesi mümkündür. Maçla ilgili olarak nasıl bir kadro ortaya çıkacağı halen merak konusudur. Metz’in geçmiş maçlardaki oyun düzenini bozmayacağı düşünülüyor. Bundan dolayı oyun dar alanda oynanarak gol şansı düşürülebilir.

Marseille Farka Giderek Kendini Kanıtlayabilir!

Her takımın büyük bir fark açabileceği ve yüksek gol sayısına ulaşabileceği oyuncu kalitesi bulunuyor. Dar oyunları hızlı bir şekilde açarak defansı avlayabilecek oyuncuların bulunuyor olması, maçın gidişatını değiştirebilir.

MAÇ TAHMİNİ;

Maçtaki güncel veriler doğrultusunda bahislerinizi yapabilmeniz için mutlaka kadroları incelemeniz gerekecektir. Antremanda sakatlanan bir oyuncu duyurulmadığı taktird iki takım da bir önceki karşılaşmadaki ilk 11 ve dizilimleriyle birlikte sahaya çıkacaktır. Marseille’nin maçı kazanabilmek ve galibiyetini garanti hale getirebilmek amacıyla girişimlerde bulunacağı tahmin ediliyor. Bundan dolayı da takımla ilgili olarak yürütülen stratejide oyunu aniden değiştirebilecek durumlarla karşı karşıya kalınabilir.

Maç Tahmini: Maç Sonucu 2

Güven: 10/9

En yüksek oranlar;

Betigo; 1,86

Bahsegir; 1,86

Matrixbet; 1,86

Tahmin-2: Maç Sonucu 0

Güven: 10/8

En yüksek oranlar;

Oddsring; 3,74

Bahsegir; 3,74

Matrixbet; 3,60